Obavijesti

Sport

Komentari 4

'Pala je petarda' u Londonu: Chelsea deklasirao West Ham

Palmer (15'), Gallagher (30') i Madueke (36'), da bi u drugom poluvremenu još dva gola dodao Jackson (48', 81') tresli su mrežu za Chelsea u velikoj pobjedi protiv londonskih rivala

VIDEO

Nogometaši Chelseaja u jednom su od brojnih londonskih derbija u susretu 36. kola Premier lige na svom terenu deklasirali West Ham United sa 5-0 (3-0).

U prvom poluvremenu mrežu gostiju su tresli Palmer (15'), Gallagher (30') i Madueke (36'), da bi u drugom poluvremenu još dva gola dodao Jackson (48', 81').

Chelsea je sada sedmi sa 54 boda, koliko ima i osmi Manchester United, dok je West Ham deveti s pet bodova manje.

Brighton prekinuo loš niz

Istovremeno je Brighton prekinuo niz loših rezultata svladavši na svom terenu Aston Villu sa 1-0 (0-0), a jedini gol postigao je Joao Pedro (87') pospremivši u mrežu odbijanac nakon št mu je vratar Ville Olsen obranio kazneni udarac.

Brighton je ovom pobjedom skočio na 11. mjesto sa 47 bodova, dok je Aston Villa ostala četvrta sa 67 bodova, sedam više, ali i dvije utakmice više od petog Tottenham Hotspura.

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+.